Dobrý den!

Jmenuji se Tomáš Neubauer,
jsem Art Director a grafik z Prahy.
Hledáte spolehlivého grafika, který je zapálený do své práce a zároveň je jeho celoživotním koníčkem? Navrhnu vám jednotný firemní styl a následně se o něj budu starat, aby vaše firma působila na trhu profesionálně a obstála mezi konkurencí.
Mám přes 20 let zkušeností v tomto oboru a z toho déle než polovinu působím jako freelancer. Neustále sleduji nejnovější trendy v oblasti designu a propagace. Spolupracuji jak s koncovými klienty tak i s významnými českými a mezinárodními reklamními agenturami na malých i velkých projektech. Dobře vím co moji zákazníci požadují: preciznost, kvalitu, profesionální přístup a samozřejmě dodržování termínů. Veškeré zakázky vám připravím od samotného návrhu až po finalizaci do tiskových dat.
Specializuji se na grafický design všeho druhu. Jak tištěné materiály tak i internetové stránky nebo reklamní bannery. Vytvořím vám kompletní firemní identitu (logotyp včetně logo manuálu, vizitky, hlavičkový papír, apod.) Dále vám mohu navrhnout inzerci, brožury, katalogy, plakáty, billboardy, POS materiály, polep automobilu a mnoho dalšího. Vytvořím vám moderní a čistý design webových stránek včetně jejich propracované struktury.
Přehled vybraných klientů
Chcete se také stát mým klientem?​​​​​​​
Back to Top